Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Dünyanın en popüler ayrılığı rekor kırdı

  • 07 Haziran 2018
  • 58 kez görüntülendi.
Dünyanın en popüler ayrılığı rekor kırdı

YouTube, birbirinden farklı içeriklerin milyonlarca izlendiği bir ekosistem olmaya devam ediyor. Her gün, milyonlarca izlenen videolara bir yenisi daha eklendi. Bu videonun konusu ise bir ayrılık. Karşınızda, dünyanın en popüler ayrılığı!

Dünyanın en popüler ayrılığı milyonlarca defa izlendi

YouTube’da sıklıkla vakit geçirenler ve yabancı kanalları izleyenler David Dobrik adını biliyordur. 7.1 milyon abonesi olan bu kanalda, 24 yaşındaki David Dobrik ve 22 yaşındaki sevgilisi Liza Koshy ise 14 milyon aboneli bir kanala sahip.

Dünyanın en zengin Youtuber’ları!

Dünyanın en zengin Youtuber’ları kim? Yılda ne kadar para kazandığınız merak ediyor musunuz? Peki, Youtuber’ları zengin eden YouTube ne kadar kazanıyor? Bunu hiç düşündünüz mü?

David Dobrik, kanalında eğlenceli vloglar ve gezi videoları yayınlıyor. Bu videoların çoğunda ise sevgilisi Liza ile yer alıyordu. Liza ise, kendi kanalında ilginç alışveriş videoları ve mağaza turları ile popüler hale gelen bir YouTuber.

Bu çift, bir kaç ay öncesine kadar, özellikle David’in kanalında birlikte videolar yayınlıyorlardı. Geçmiş zaman eki ile cümleyi bitirdik, çünkü 4 Haziran’da yayınlanan ve şu anda yaklaşık 20.5 milyon izlenme sayısına ulaşan son videolarında, ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladılar.

Toplamda 21 milyonu geçen abone sayısına sahip iki kanalı yöneten çift, son videolarında çok basit video adını tercih etmişler. “Biz ayrıldık” adı ile yayınlanan video, 2 günde 20 milyon izlenmeye sayısını geçmeyi başardı. Böylece dünyanın en popüler ayrılığı olarak nitelendirilmeyi de hak ettiler. Videonun eğlenceli başlayan akışı ise sonlara doğru gözyaşlarına dönüştü. Bakalım, bu video önümüzdeki günlerde kaç milyon kişi tarafından daha izlenecek.

https://shiftdelete.net/dunyanin-en-populer-ayriligi-rekor-kirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik