Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ay’da UFO benzeri 3 cisim görüntülendi

Bir adam amatör teleskobu ve cep telefonu ile Ay’ı görüntülerken, Ay’da UFO benzeri 3 cismin dolaştığını farketti. Fakat UFO benzeri cisimlerin, ne olduğuna dair kesin bir bilgi bulunmuyor.

  • 30 Nisan 2018
  • 99 kez görüntülendi.
Ay’da UFO benzeri 3 cisim görüntülendi

Ay’ı teleskop ve Galaxy S8+ ile görüntüleyen biri, çektiği görüntülerde UFO benzeri 3 cismin görüntülendiğini farketti. Ardından kişi, çektiği görüntüleri Ay’da UFO görüntülediği gerekçesiyle blogunda paylaştı.

Ay’da UFO’ya benzetilen 3 cisim, helyum balonu da olabilir

Videonun, Celestron’un 6 inçlik Newtonian Reflector teleskobu ile çekildiği söyleniyor. Tabi buna ek olarak teleskop mercek kısmına yerleştirilmiş Galaxy S8 kullanılmış. Görüntü profesyonel bir şekilde çekilmediğinden dolayı, video boyunca titreşimler ve düşük çözünürlüklerle karşılaşılıyor.

Ay'da UFO benzeri 3 cisim görüntülendi

Paylaşılan videoda ilk başta Ay ve kraterleri dışında başka bir şey gözükmüyor. Fakat 1 dakika 18. saniyede Ay’ın üstünde dolaşan 3 cisimle karşılaşılıyor. Bu 3 cismin ne olduğuna dair kesin bir bilgi bulunmuyor. Bir kısım insan tarafından UFO’ya benzetilen cisimlerin, helyum balonu olma ihtimali de göz önünde bulunduruluyor.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/ayda-ufo-benzeri-3-cisim-goruntulendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik