Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Audi ve Huawei güçlerini birleştiriyor!

  • 14 Ekim 2018
  • 80 kez görüntülendi.
Audi ve Huawei güçlerini birleştiriyor!

Huawei ve Audi, Şangay’da gerçekleştirilen Huawei Connect 2018‘de yeni Q7 modelini de içeren akıllı bağlantılı araçlar (ICV) alanında iş birliği planlarını açıkladılar.Mercedes Elektrikli Otomobil için vites yükseltiyor!

Mercedes elektrikli otomobil pazarında Tesla’nın karşısına çok güçlü bir şekilde çıkmaya hazırlanıyor. Marka bu konuda dünyanın birçok ülkesinde yeni yatırımlar yapıyor. Detaylar haberimizde.

Audi ve Huawei otomatik sürüş konusunda güçlerini birleştiriyor!

Audi Çin Ar-Ge Genel Başkan Yardımcısı Saad Metz, Alman otomobil üreticisinin planları hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.Metz açıklamasında “Yüksek otomasyonlu sürüş fonksiyonlarının ve geleceğe yönelik araç-altyapı iletişiminin ortak gelişimini değerlendirdik.

Audi, yüksek otomatize sürüş alanında teknoloji liderlerinden biri olmak için dünya çapında kendini kanıtladı.
Gelecekte Huawei ile olan ortaklığı yoğunlaştırmak için sabırsızlanıyoruz çünkü şirketlerimiz arasında daha yakın bir iş birliğinin her iki taraf için de önemli faydalar sağlayacağına inanıyoruz”. ifadelerine yer verdi.

Çinli şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve Strateji Pazarlama Direktörü William Xu da yaptığı açıklamada, “Otomobiller daha akıllı hale geldikçe, otomatik sürüşe öncülük etmek için Audi ile önde gelen BT teknolojilerimizden yararlanıyoruz. Tüketiciler çok yakında daha güvenli, rahat, kullanışlı ve akıllı otonom sürüş özelliğinin keyfini çıkartacaklar” dedi.Huawei’nin Mobil Veri Merkezi, kentsel otomatik sürüş ortamları için Q7’ye entegre edildi. Otomobilin çalışır durumdaki bir prototipi Şangay’da gerçekleştirilen etkinlik de tanıtıldı.Geçtiğimiz Temmuz ayında iki şirket aralarında, akıllı bağlantılı araçların birlikte geliştirilmesi için Berlin’de stratejik iş birliği konusunda bir mutabakat imzalamışlardı. Ortaya çıkan prototip otomobil ile bu önemli iş birliği, stratejik olarak da ileri bir boyuta taşınmış oldu.

https://shiftdelete.net/audi-ve-huawei-guclerini-birlestiriyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri