Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Apple AirPods 2 çıkış tarihi sızdırıldı!

  • 01 Mart 2019
  • 51 kez görüntülendi.
Apple AirPods 2 çıkış tarihi sızdırıldı!

Apple yeni kablosuz kulaklıkları AirPods 2 için harekete geçmiş gibi görünüyor. Asya bölgesindeki dağıtımcıların iddiasına göre 28 Mart ilk Airpods’un ömrünü tamamladığı gün olacak. Apple uzun süredir sessizliğini koruduğu bu alanda, Mart ayı içerisinde bu sessizliğini bozacak.

Apple katlanabilir telefon konusunda endişeli!

Apple katlanabilir telefon konusunda herhangi bir adım atmayan şirketlerden birisi. Apple’ın kurucularından Steve Wozniak, katlanabilir telefon endişelerini dile getirdi.

Airpods 2 çok daha iyi bir bağlantı desteği sunacak

Orijinal Airpods‘un ömrünü tamamlamasıyla, 29 Mart tarihinde yeni modeller satışta olacak. Bu söyletinin ve sızıntıların ana çıkış noktasıyla, Apple’ın 25 Mart’ta düzenlemesi beklenen özel basın toplantısı oldu. Tahminlere göre, bu toplantı sırasında hem yeni kablosuz kulaklıklar, AirPower kablosuz güç istasyonu, iPad Mini 5 ve 7. nesil iPad tanıtılacak.

Yeni Airpods’un özellikle ergonomi ve Bluetooth bağlantısı noktasında önemli geliştirmelerle gelmesi bekleniyor. Şu an için tasarım noktasında, iPhone modellerinin içinden çıkan Earpods’lardan çok büyük bir farklı olmayan model, muhtemelen bu anlayışı minimal ölçüde değiştirecek.

Elbette Applesfera tarafından paylaşılan bu bilgiler şimdilik söylenti ve sızıntılarla sınırlı. Apple’ın uzun süredir yeni kulaklık modelleri ve AirPower üzerinde çalıştığı biliyordu. Bakalım Cupertinolu şirket, Mart ayının sonunda bizi şaşırtacak mı?

https://shiftdelete.net/apple-airpods-2-cikis-tarihi-sizdirildi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri