Apple, 24 ay taksit ile iPhone satışına başlıyor!

  • 31 Ekim 2019
  • 113 kez görüntülendi.
Apple, 24 ay taksit ile iPhone satışına başlıyor!

Apple’ın kredi kartı hali hazırda ülkemizde kullanılamıyor olsa da, ABD’de birçok kullanıcı tarafından temin edildi. Tasarımı ve sunduğu avantajlar ile dikkat çekmeyi başaran Apple Card için Tim Cook’tan sevindirici bir haber geldi.

2019 yılı dördüncü çeyrek finansal raporlarının açıklanmasının ardından konuşan Tim Cook, 24 ay taksiti ile iPhone satın almanın mümkün olacağını dile getirdi.

Tim Cook, iPhone 11 satışları hakkında konuştu

Apple, Eylül ayında sona eren 2019 yılı dördüncü çeyrek verilerini açıkladı. Reuters ile özel bir röportaj gerçekleştiren Tim Cook, iPhone 11 satışları hakkında ilk kez açıklama yaptı.

Apple Card sayesinde 24 ay taksit ile iPhone satışı başlıyor!

Apple Card ile iPhone satın alan müşteriler, 24 ay taksit yapabilecek ve bunun karşılığında herhangi bir faiz ödemeyecek. Üstelik Apple’ın kredi kartının dikkat çekici avantajlarından olan yüzde üç para iadesinden yararlanmak mümkün.

Teknoloji devi bu sayede kullanıcıları GSM operatörlerine bağlı kalmaktan kurtaracak. ABD’de iPhone modellerini peşin satın almak istemeyen kullanıcıların tercihi, genellikle AT&T ve T-Mobile gibi operatörleri tercih etmek oluyor.

Apple’ın kredi kartı ile iPhone satın almak isteyenlerin bu avantajlardan ne zaman yararlanacağına dair bir tarih vermedi. Ancak, beklentiler tatil sezonu öncesinde bu avantajların kullanıcılara sunulacağı yönünde.

https://shiftdelete.net/apple-card-24-ay-taksit-ile-iphone-satisi-basliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri