Android Q bildirim sorunu çözülecek!

  • 29 Mart 2019
  • 135 kez görüntülendi.
Android Q bildirim sorunu çözülecek!

Bilindiği üzere ilk Android Q beta sürümü yayınlanalı bir kaç hafta oldu, ve bu sürüm ile bir çok özellik ve geliştirme kullanıcılara sunuldu. Fakat bunlarla birlikte yeni bildirim sistemi bir çok kullanıcı için soruna sebep ve oldu. Ve sonunda, Google yetkilileri sorunun çözüleceğini belirtti.

Android Q kurduk ve pişman olduk (VİDEO)

Google, mobil işletim sistemi Android’i geliştirmeye devam ediyor. Dün yayınlanan Android Q sürümünü Google Pixel 3 XL’e kurduk ve ne değişiklikler olduğunu bu videoda anlattık.

Android Q ile bir özellik eksilecek!

Google, geçtiğimiz haftalarda Android’in son sürümü olan Android Q geliştirici sürümünü yayınlamıştı. Bu sürüm oldukça beğeni toplamış, kullanıcılardan geçerli notu almayı başarmıştı. Bununla birlikte, özellikle solak kullanıcılar; bildirim sisteminden oldukça rahatsız. Çünkü, eskiden gelen bildirimleri silmek istediğinizde çift taraflı kaydırma yapabilirken şimdi; sadece sağ taraftan kaydırabiliyorsunuz.

Bir Google temsilcisi ise müjdeli haberi verdi. “Google Issue Tracker” adlı web sitesine açıklama yapan yetkili, sorunun kısa süre içerisinde çözüleceğini ve bildirimleri kapatmak için ne tarafa kaydırmak istediğiniz ile ilgili ayarı “ayarlar” sekmesine koyacaklarını bildirdi. Bu açıklama gösteriyor ki, bildirimleri istediğiniz yönden kapatabileceksiniz fakat eskiden olduğu gibi çift taraflı kaydırma yapmanız mümkün olmayacak.

Android Q Beta sürümündeki yenilikler!

Android Q beta sürümü yayınlandı. Yeni sürüm sahip olduğu yeniliklerle dikkat çekiyor. İşte Android Q beta sürümünde dikkat çeken yeni özellikler…

Android’in tam sürümünün, Ağustos 2019 yılında gelmesi bekleniyor. Samsung, Huawei, Xiaomi gibi firmaların telefonlarına ne zaman Android Q sürümünü getireceği ise belirsizliğini koruyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Bu android sürümünü kullanmak ister misiniz? En çok hangi özellikler hoşunuza gitti? Yorumlarda belirtiniz.

https://shiftdelete.net/android-q-bildirim-sorunu-cozulecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri