AirPods Pro güncelleme aldı

 • 15 Kasım 2019
 • 91 kez görüntülendi.
AirPods Pro güncelleme aldı

Sessiz sedasız Apple’ın web sitesindeki yerini alan yeni kablosuz kulaklık için ilk güncelleme haberi geldi. AirPods Pro güncelleme alarak bazı yeniliklere kavuştu. Peki, kullanıcılar bu güncellemeyi nasıl yükleyecek?

AirPods Pro Türkiye fiyatı belli oldu!

Apple’ın Eylül ayı lansmanında tanıtmadığı fakat bir süredir farklı sızıntılarla karşımıza çıkan yeni AirPods modeli büyük bir sürprizle geldi. Yeni AirPods Pro Türkiye fiyatı belli oldu!


AirPods Pro güncelleme haberi ile gündemde

Apple’ın en yüksek fiyat etiketine sahip olan AirPods Pro, ekim ayında satışa sunulmasının ardından ilk güncellemesini aldı. Ancak, bu güncellemenin tam olarak neleri iyileştirdiği şimdilik bilinmiyor. Yine de tahminler bir dizi yazılım hatalarının düzeltildiği ve güvenlik iyileştirmelerinin yapıldığı yönünde.

Hali hazırda 2B584 sürüm numarasıyla gelen kablosuz kulaklıkların yeni sürüm numarası ise 2B588.

Serisi farketmeksizin AirPods’da yazılım güncellemesini manuel olarak yapmak için doğrudan bir ‘Şimdi güncelle’ kısmı bulunmamakta. Bunun için kulaklıkları iPhone’nunuzun yakınında, kasasının içine koyup şarj etmeniz yeterli olacaktır.

Sürüm bilgisine ulaşmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

 • Ayarlar uygulamasını açın ve
 • ‘Genel’ ve ardından ‘Hakkında’ya gidin.
 • AirPods donanım yazılımı sürümünü görmek için ‘AirPods’ı seçin.
 • Eğer bu bölümde AirPods kısmını göremiyorsanız endişelenmeyin. Airpods’un kasasının kapağını açmanız yeterli. Buna rağmen hala bu kısmı göremiyorsanız Airpods’unuzu tekrar iPhone’nunuzla eşleştirmenizi öneririz.

  iPhone’unuzdan sürüm numarası kontrolünü sağlayıp, Airpods’unuzun güncellenip güncellenmediğini bu şekilde kontrol edebilirsiniz.

  https://shiftdelete.net/airpods-pro-guncelleme-aldi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri