Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ABD’nin sır gibi sakladığı UFO belgeleri yayınlandı!

  • 24 Ocak 2019
  • 120 kez görüntülendi.
ABD’nin sır gibi sakladığı UFO belgeleri yayınlandı!

Amerika’nın herkesten sakladığı UFO belgeleri, bir soru önergesi yoluyla gün yüzüne çıkartıldı. İşte, karşınızda ABD’nin sır gibi sakladığı belgeler!

NASA uzaylıları nasıl bulacağını açıkladı!

Bir takım yürütülen çalışamalar doğrultusunda NASA, uzaylıları nasıl bulacağını açıkladı. Raporlara göre, NASA önümüzdeki yıllarda uzaylıları bulmak amacıyla çalışmalar yürütmeye başlayacak!

ABD’nin sır gibi sakladığı UFO belgeleri yayınlandı!

Bilinmeyen ve tanımlanmayan şeyler çoğunlukla çekici gelir. Bu konulardan en ilgi çekici olanı şüphesiz ki uzaylılar. Peki, binlerce komplo teorisine konu olan uzaylılar gerçek mi? Gelin, bu detaylara ABD’nin sır gibi sakladığı ancak, bugünkü bir soru önergesi ile gün yüzüne çıkartığı UFO belgeleri ile yakından bakalım.

Bugün yayınlanan belgeler ile birlikte Amerika‘nın bir süredir herkesten gizlice yürüttüğü 38 gizemli projesi gün yüzüne çıkartıldı.

Amerika Savunma İstihbarat Servisi’ne ait olan UFO belgelerinden de aktarılan bilgilere göre, ABD’nin görünmezlik ve lazer silahı gibi fütüristik projelere milyon dolarlar harcadığı resmi olarak belgelendi.

Bunun haricinde ise, ABD‘de yer alan uzay araştırma kurumlarının da UFO araştırmaları için de toplamda 22 milyon dolar harcadığı da ortaya çıktı.

Hatırlarsanız, daha önceden de gün yüzüne çıkartılan bilgilere göre Amerika’nın 2007-2012 yılları arasında söz konusu bu araştırmalar için özel bir bütçe ayırdığı iddia edilmişti. Ancak, tüm bu iddialar Amerika hükümeti tarafından reddedilmişti.

Bugün yaşanılan gelişme ile beraber, Amerika’nın uçan gizemli daireler üzerinde bir süredir çalışamalar yaptığı da doğrulanmış oldu. Peki, siz bu durum hakkına ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/abd-nin-sir-gibi-sakladigi-ufo-belgeleri-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri