Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

11 milyon TL ödüllü PUBG Mobile turnuvası!

  • 10 Mart 2019
  • 71 kez görüntülendi.
11 milyon TL ödüllü PUBG Mobile turnuvası!

PUBG Mobile için yeni bir turnuva duyurusu yapıldı. Yaklaşık olarak 11 milyon TL ödüllü PUBG Mobile Turnası için bugün bir duyuru yayınlayan yapımcı firma, ayrıca yarışmaya katılım için gerekli şartları da açıkladı. İşte, 2 milyon dolar havuzuna sahip olan PUBG Mobile Club Open 2019 turnuvası için gerekli olan şartlar!

PUBG Erangel haritası yenileniyor!

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG için  yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Şimdi de PUBG Erangel haritası için yeni bir güncelleme geleceği duyuruldu.

PUBG Mobile turnuvası için kayıtlar başladı!

Sık sık oyuncular için özel turnuvalar düzenleyen Tencent Games, iki farklı sezona ev sahipliği yapacak olan PUBG Mobile Club Open 2019 turnuvası için bir tanıtım videosu yayınladı.

PMCO 2019 için yayınlanan tanıtım videosunda bahar ve güz olmak üzere iki farklı sezondan oluşacak olan turnuvanın ilk ayağı ise 22 Mart tarihinde başlayacak. Bu süreç boyuncu oyuncular 4 kişilik takımları ile beraber, çeşitli eleme turlarında mücadele verecekler.

Bahar sezonunda düzenlenen çeşitli savaşların ardından galip gelen oyuncular Temmuz 2019’da düzenlenecek olan dünya finali maçına katılmaya hak kazanacaklar.

PMCO 2019 Güz sezonu için eleme maçları Ağustos 2019‘da başlayacak. Ağustos 2019′dan Aralık 2019’a kadar düzenlenen eleme maçlarında galip gelen oyuncular, bahar sezonunda olduğu gibi dünya finaline katılabilecekler.

Söz konusu turnuvada profesyonel ve yarı profesyonel oyuncuların yer alacağını da belirtelim. 10 farklı bölgeden yarışmaya katılacak olan oyuncular ise, galibiyetleri sonucu 2 milyon dolarlık ödül havuzundan da pay alabilecekler.

Sizde yarışmaya katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca PUBG Mobile turnuvası için gerekli olan şartları da hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz. Şimdiden herkese bol şanslar!

PUBG Mobile Club Open 2019 turnuvası için gerekli olan şartlar!

– Katılımcıların bir Turnuvaya başlamadan önce ikamet ettiği ülkede erişkinlik yaşına ulaşmış olması, ayrıca derecelendirme kurulu ve mobil platform derecelendirme sistemleri tarafından belirlenen yaş sınırlandırmalarına uygun olması gerekir.

– Bir oyuncu ikamet ettiği ülkede yasal erişkinlik yaşının altındaysa, ancak Turnuva başlangıç tarihinde 16 yaşından büyükse (takvim yılına göre, doğumdan sonra en az 16 yıl yaşadıysa) ebeveyni veya yasal vasisinin rızasıyla katılım sağlayabilir.

– Tüm oyuncuların kayıt zamanında Platin kademesi ya da üzerine ulaşmış olması gerekir.

– Kayıt başvurusu yapıldıktan sonra Kadro Değişikliği yapılamaz.

– Takım Kadroları, en az 4 oyuncudan ya da biri yedek olmak üzere en çok 5 oyuncudan oluşmalıdır.

– Yedek oyuncular maç aralarında değiştirilebilir.

– Eleme Turu sonuçları oyun sonuçlarına göre hesaplanacaktır. Lütfen başarıyla kaydolduktan sonra aynı isimle bir Ekip kurmayı unutmayın.

– Takımın tüm iletişiminden sorumlu olacak bir Takım Kaptanı belirleyin.

– Tüm oyunlar ÜŞN Takımlı Modda oynanacak.

– Kazanan takımlar Dünya Finallerine katılım hakkı kazanacak.

– Kayıt süresi: 08.03.2019 03:00 (UTC) – 18.03.2019 22:00 (UTC)

https://shiftdelete.net/11-milyon-tl-odullu-pubg-mobile-turnuvasi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri